Služby

Nezáleží na tom, jestli je Vaše svatba malá či velká, luxusní na zámku nebo přírodní na horách. Máme bohaté zkušenosti s různými druhy svateb všech velikostí. Hlavní je však jedno - aby všem bylo příjemně a svatbu si užili…
Svatba se skládá ze spousty různých služeb, zde uvádím pro představu některé z nich:

Svatební dort

Svatební dort – ten by opravdu neměl na žádné svatbě chybět. Někdo chce veliký dort, který se nakrojí na závěr slavnostního oběda či večeře, jiný zase preferuje menší dortík nakrojený v rámci večerní zábavy. Někomu se líbí svatební dort potažený fondánem, jiný preferuje tzv. nahý dort bez krému. Variant je mnoho...

Květiny

Květiny – na nich stojí celkový vzhled svatby. Jsou místa, která jsou krásná sama o sobě a stačí jen málo k tomu, aby vše bylo perfektní, pak jsou lokality, které je třeba doladit. Pomůžeme Vám se vším od svatební kytice, slavobrány po dekorace na stoly, doladíme k tomu ubrousky, příbory, sklo, vázy, svícny, aby spolu vše krásně ladilo.

Foto a video

Co Vám zůstane navždy? Krásné fotografie a dojemné video, při kterém se Vám navždycky vybaví všechny ty nádherné chvíle. Pohled ženicha, když vidí přicházet svou milou k oltáři, znovu si zatančíte první tanec a vzpomenete si přesně, jak chutnal svatební dort.

Hudba a zábava

Jaká by to byla svatba, kdyby se hosté nebavili a nehrála žádná hudba. Máme zkušenosti i s velkými produkcemi, kdy během večera vystoupilo několik kapel, hudba začala hrát přesně, jakmile se sklidil poslední talíř ze stolu a na každou skladbu bylo použito jiné nasvícení.

Jídlo a pití

Spousta míst má svou restauraci, jsou ale také lokality, kam musíme dovézt catering a vše vybavit. Co a kolik toho máme objednat, kdy budeme co podávat? Se vším máme bohaté zkušenosti a rádi Vám poradíme, aby toho nebylo málo ani moc, aby Vám vše hezky ladilo na talíři a vybrané víno k tomu chutnalo.

Místa na obřad a hostinu

Výběrem místa obvykle vše začíná a snoubenci s tím občas mívají problém. Ani se tomu nedivíme, lokalit je opravdu hodně a někdy je těžké si vybrat. Na základě Vašich požadavků Vám doporučíme seznam míst, ta s Vámi společně navštívíme a řekneme si všechna pro a proti. S naší pomocí to nakonec bude velmi jednoduché.

Doprava

Veteráni, koňské spřežení, luxusní limuzíny, doprava pro hosty, nebo třeba loď. To vše máme v našem portfoliu. Naši profesionální řidiči jsou vždy dobře naladěni a dopraví Vás a Vaše hosty kam je potřeba. Vyzvedneme Vás na letišti, nebo zajistíme třeba okružní cestu Rakouskem, jsme Vám k dispozici.

Tiskoviny

Představte si to vzrušení, když Vaši nejbližší dostanou obálku, ve které naleznou překrásné svatební oznámení s detaily ke svatbě. Už sama obálka bude uměleckým dílkem….

Další služby:

Ať již zvolíte profesionální fotobudku s obsluhou, nebo uchystáte koutek s Polaroidem, Vaši hosté budou nadšeni. U profi fotobudek si můžete zvolit pozadí, poslat fotografie přímo na email nebo je rovnou sdílet na sociálních sítích. Samozřejmostí jsou rekvizity, aby to mělo ten správný šmrnc.

Děti na svatbě jsou bezva, ale také je třeba, aby si i rodiče vše užili. Toho docílíte s profesionálními chůvami. Vytvoříme Vám dětský koutek na míru dle věku dětí, zajistíme aktivity pro malé i velké. Naše chůvy hovoří různými světovými jazyky.

Proč nerozsvítit oblohu na počet Vaší lásky? Neznáme asi nikoho, komu by se ohňostroj nelíbil... Vytvoříme Vám ohňostroj na míru, přidáme speciální efekty. A tam, kde to nejde, zajistíme ohňovou show, která ohňostroj nahradí.

Nemusí to být jen klasická výslužka. Připravíme taštičky s Vašimi jmény či logem, které rozvezeme hostům do hotelu, aby měli překvapení už při příjezdu. V taštičkách najdou program celé svatby, malý sekt, něco sladkého a třeba žabky na večerní tancování…

Rádi Vám pomůžeme s výběrem těch správných svatebních šatů a obleku, šatů pro družičky, družby, aby vše vypadalo dobře. Každá nevěsta chce být krásnou, doporučíme Vám vizážistky, se kterými vyzkoušíte několik stylů účesu a líčení. V den svatby přijedou až k Vám, abyste nemusely nikam cestovat a už si jen užívaly.

Samozřejmostí je vyřízení veškerých dokladů potřebných ke sňatku. Máme letité zkušenosti s páry z celého světa a víme, jak postupovat. Po obřadu Vám rádi vyzvedneme oddací list, zajistíme jeho platný překlad a veškeré razítka a zašleme Vám jej.

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby