O nás

Krásný den,

jmenuji se Andrea a ráda bych byla organizátorkou Vaší svatby. Svatbám se věnuji přes 20 let, mám jich za sebou více jak 600. Když si vzpomenu, jak to fungovalo na začátku, už se jen směji. Žádný Instagram, Pinterest, Facebook, inspiraci jsem nacházela v časopisech z Londýna a knize o svatbách od Marthy Stewart. Dnes se na snoubence inspirace a nápady valí na každém kroku. A i o tom je má práce – pomoci Vám se v tom zorientovat, dát všemu smysl.

Moje práce je mi od začátku zábavou, je to vlastně takové mé třetí vymazlené dítko. Nikdy jsem moc neřešila PR nebo marketing, ač jsem tento obor studovala vysoké škole, vždy to šlo tak nějak samo. Věřím v dobře odvedenou práci, dělanou s láskou. Lidé si o dobrých věcech rádi řeknou mezi sebou a to prostě funguje nejvíc.

Organizovala jsem svatby lidem různých národností, profesí, od truhlářů po kuchaře, špičkové manažery, sportovce, poradce prezidentů nebo umělce. Velkou školu života jsem dostala před lety, kdy jsem organizovala svatbu stylistce jedné z největších celebrit světa, která nikdy nechtěla slyšet, že něco nejde nebo není možné.

Při práci na této svatbě jsem se naučila, že všechno jde, když se chce a taky to, že i když něco naplánujete do detailu, najednou se může vše kompletně změnit a vy se prostě jen přizpůsobíte. V našem oboru jsme všichni kreativci a flexibilita je nezbytná. A v neposlední řadě - ačkoliv jsem přes rok věděla, že na svatbě bude hostem v té době nejsledovanější pár světa, byla jsem vždy diskrétní a klienti to věděli a velmi si toho vážili.

Důraz kladu na ekologii - věřím v eko-luxusní myšlení, což znamená, že Vaše svatba bude odrážet Vaši osobnost, přičemž se i budu snažit podporovat lokální dodavatele, recyklovat a využívat etické zdroje.

Co Vám ještě o sobě povím? Vystudovala jsem na vysoké škole ekonomii a marketing. Hovořím plynně anglicky, méně plynně německy a mám základy italštiny. Velmi ráda sportuji – v zimě skialpinismus, sjezdové lyžování, v létě potápění a jachting, celoročně běhám a snažím se cvičit. Moc ráda jím a piji víno, takže i proto prostě musím makat. Ráda chodím do kina, baví mne design, jsem společenský člověk, který se rád baví. Velice ráda cestuji, často i pracovně, což je pro mne velká odměna za mou práci. A mám dvě bezva děti, což je má největší životní radost.

Takže proč já? Protože mě to prostě moc baví a vím, o čem mluvím.

Vaše Andrea

Poslední svatby:

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby