Blog

Dorty roku 2020

#
program

January 6, 2021

Rok 2020 nebyl zrovna moc sladký, že ano? Láska ale zrušená nebyla a i přes všechny trable bylo mnoho krásných svateb. A kde je svatba, je i dort. Pojďme se podívat na ty designové kousky, které se nám obzvláště líbily.

Více

Udržitelné svatby

#
program

December 4, 2020

"Nejsme více než příroda, jsme její součástí." - Jennifer Nini. Ročně se na světě uskuteční asi 2,5 milionu svateb, což znamená též hromadu odpadků a asi 63 tun CO2. Mnoho párů se rozhodlo pro změnu, chtějí mít svatbu více zelenou, více eko a hledají různé cesty, jak toho docílit. Nezapomeňte na jednu věc - eko svatba nemusí nutně znamenat low key, tedy nízkonákladová.

Více

Krkonoše

#
mista

November 27, 2020

Krkonoše jsou mou srdcovou záležitostí. Nejen proto, že jsem se tady narodila a stále tu částečně žiji, ale taky proto, že lidé jsou milí a srdeční, příroda nádherná, najdete tu spoustu sportovního i kulturního vyžití a nudit se tu nebudete ani v létě, ani v zimě.

Více

Trendy roku 2021

#
program

September 23, 2020

Když jde o svatbu, míra tradice je téma dne mnoha párů. Tradiční bílé svatby budou vždy populární, ale moderní nevěsty a ženichové budou hledat inspiraci jak vnést osobitost a unikátnost do svého velkého dne. Přinášíme Vám největší trendy pro rok 2021.

Více

Radka a Adam

#
svatby

July 8, 2020

Když mi zavolali ze zámku Ratměřice, zda-li bychom neudělali společně svatební editorial, měla jsem velkou radost. A když s fotografováním souhlasil sólista baletu Národního divadla Adam Zvonař a jeho žena Radka, demi solistka, byla jsem nadšená.

Více

Organizace svatby

#
program

November 27, 2019

Ráda bych Vám zde popsala, jak vlastně pracujeme. Specializujeme se na kompletní organizaci svateb na míru. Co to znamená? Neposkytujeme pouze částečný servis, jako třeba koordinace svatebního dne. A proč? Protože nevěříme, že by to mohlo fungovat. Na svatbě musíme mít vše pod kontrolu, vědět o všem, co se děje a to nemůže vzniknout třeba týden před svatbou.

Více

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby