Appoline &

Stanislav

Září 2019

Svatební obřad v chrámu Svatého Víta na Pražském hradě

Recepce v Lobkovickém paláci

Africko – český pár žijící v Los Angeles

Překrásná nevěsta z Burkina Fasso se se svým nastávajícím seznámila v LA, kde je šéfkuchařem a já jsem byla opravdu ráda, že jsem tomuhle skvělému páru mohla zorganizovat svatbu snů. A ještě když to fotil jeden z nejlepších svatebních fotografů na světě...

Milá Andreo,

Konečně jsem si našla chvíli, abych ti vyjádřila, jak moc jsme ti vděčni za nádhernou svatbu, kterou jsi pro nás zorganizovala. Bez tebe bychom to nezvládli a nemohli jsme doufat v lepšího koordinátora. Výsledek byl dokonalý a zcela nad naše očekávání. Mnoho lidí by asi řeklo, že jsi jen dělala svou práci, ale já doufám, že věříš tomu, že jsi pro nás udělala mnohem více. Splnila jsi naše sny a pomohla vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Když jsme s tebou začali spolupracovat, netušila jsem, co mohu očekávat. Neznám tvůj jazyk a nevěděla jsme toho mnoho o plánování svatby. Cítila jsem se nejprve zcela zahlcená, ale ty jsi učinila celý proces mnohem lehčí a zvládnutelnější.

Nejsi jen dobrá v tom, co děláš, ale vždy o krok napřed, zcela nad věcí a vše má kvalitu. Co se mi na tobě nejvíce líbilo, je to, že jsi upřímná a máš zájem. To jsou úžasné věci, které tě činí velmi speciální. Věděla jsem, že s tebou jsou věci zařízené a vždy dostanu to nejlepší. Doufám, že zůstaneme v kontaktu a dáme si kávu při naší další návštěvě Prahy. Přejeme ti další úspěchy v tvém oboru a definitivně budeme doporučovat tvé služby.

Jsi opravdu skvělý koordinátor a líbilo se nám pracovat s tebou.

Díky Andreo.

Appoline & Stanislav

Spolupracovali :

Foto: Cristiano Ostinelli | Květiny: Frezia Fleur | DJ: Jirka Březina | Tiskoviny: Spring Studio | Video: Otash

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby