Christine &

Adam

Říjen 2023

Svatební obřad v kostele Sv. Mikuláše

Hostina ve Four Seasons

Americký pár

Na tuto svatbu jsem se obzvláště těšila - konala se na mých oblíbených místech - ve Sv. Mikuláši na Staroměstském náměstí, kde nás oddávala skvělá tančící farářka Martina Viktorie Kopecká a v hotelu Four Seasons, který patří mezi mé oblíbené již velkou řadu let. Druhým a hlavní důvodem byli snoubenci, se kterými jsme si od začátku neuvěřitelně sedli a pak smysl pro estetično a design, který nevěsta zdědila po své skvělé mamince, známé designérce. Bílá barva, české sklo, křišťál a motiv lva, symbolu české státnosti, na tiskovinách - to vše pro mne bylo symbolem dokonalosti.

ANDREA,

je úžasná, velice talentovaná organizátorka svateb, kterou mohu zcela jistě doporučit. Naše dokonalá svatba by bez ní nebyla nikdy možná. Od chvíle, kdy jsme ji najali, Andrea zorganizovala každičký detail. Andrea rozuměla naší vizi, poskytla excelentní nápady a doporučila skvělé dodavatele, které pak zkoordinovala tak, aby vše bylo perfektní. V náš svatební den byla po celou dobu k dispozici, dohlédla na vše, měla pod kontrolou každičký sebemenší detail a zajistila, že jsme se my i naši hosté měli báječně. Za Andreu jsme neskonale vděčni, za vše, co udělala pro nás a pro to, aby naše svatba byla perfektní.

CHRISTINE A ADAM

Spolupracovali :

Foto Katka Koncal | Květiny Inspirito| Dort a sladké Veronika Cupcakes | Tiskoviny Manu Kreative | Video Marek Horava | Nábytek Maximum services

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby