Hayley &

Chris

Červen 2022

Svatební obřad ve Vrtbovské zahradě

Hostina v Artiseme

Britský pár

Tenhle pár z Velké Británie byl prostě bezva - vždycky usměvavý, veselý, s hromadou pozitivní energie. A taková byla i jejich svatba - hodně pití, dobrého jídla a skvělé zábavy. Hayley and Chris, jste top!

AHOJ ANDREO,

doufám, že se máš dpbře. Nemůžu uvěřit, že už to jsou 4 týdny od naší svatby. Měli jsme ten nejkrásnější den a naši hosté ještě stále píší jak skvělé to bylo. Chceme ti moc poděkovat za tvou veěškerou práci, kterou jsi odvedla aby se náš sen převedl do reality. Plánování bylo dokonalé - moc se nám líbili všichni dodavatelé, které jsi nám doporučila a není absolutně nic, co bychom udělali jinak. Po celou dobu jsme byli v klidu, protože jsme věděli, že máš vše pod kontrolou a design, který vymyslíš, bude skvělý. Fotky jsou perfektní a nemůžeme se dočkat, až uvidíme zbytek a video. Nevíme,. jak více bychom ti poděkovali, každý, kdo si tě vybere pro svou svatbu, má obrovské štěstí!

Se srdečným pozdravem,

HAYLEY & CHRIS

Spolupracovali :

Foto Evgeniya Ovsyannikova | Květiny Wow Flowers| Catering Zatisi catering | DJ Jan Meruna | Tiskoviny Manu Kreative | Nábytek, sklo For Events

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby