Luci &

Tobi

Červenec 2021

Svatební víkend - páteční BBQ, sobotní obřad a hostina na Panství Dlouhá Lhota

Česko-německý pár

Lucka je neuvěřitelně precizní člověk, detailista, který má jasně danou představu a vizi a očekává to i od ostatních. To pro mne byla samozřejmě obrovská výzva a snažila jsem se, aby jejich velký den proběhl přesně tak, jak si vysnili. A myslím, že to vyšlo na jedničku.

Andrejka!

Naše srdcová záležitost. Do detailu vydařená svatbička. A to hlavně díky koordinaci. Vaší prací bude si pouze užívat den od příprav nevěsty a ženicha az po konec svatební párty. Andrejka řeší vše za vás a dohlédne na to, abyste měli všechno a nic jste ve svůj den nemuseli zařizovat. V ten den pro Andrejku existujete jen vy! Andrejka je navíc výborný diplomat, najde win-win řešení mezi vámi a dodavateli, je to přirozená autorita, takže vlastně budete v nejlepších rukách, pokud se jedná s dodavateli. Andrejka udělá vše pro to, aby jste měli svatbu podle Vašich představ, at uz je to přenášení 50 židlí do stanu svépomocí, hlídání pitného režimu svatebčanů, odstraňování pavučin z houpaček, vázání stužek na kytici, chystání tématických koutku či otvírání brány dodavatelům a hlídání, že odvedou svou práci.

Je to jednou za život, tak se svěřte do rukou Andrejce a Terezce. Mockrát děkujeme, ze jste nas den udělala perfektním! Nikdy na to nezapomeneme!

Luci a Tobi

Spolupracovali :

Foto Petra Vosecká | Květiny Frezia Fleur | Nábytek For Events | Video Jan Bacak

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby