S &

J

September 2016

Září 2016

Svatební obřad a hostina v paláci Žofín

Tato svatba byla výjimečná snad ve všem. Když mne snoubenci na začátku září napsali, že by chtěli svatbu pro 350 hostů na začátku října, myslela jsem si, že se spletli o rok. Ale nespletli...Vzhledem k vytíženosti paláce Žofín nakonec svatba byla za 3 týdny. Ty tři týdny jsem nedělala nic jiného, než trávila čas se snoubenci...A ti navždy zůstanou v mém srdci.

Svatby z blízkého východu jsou pro mne vždy obrovskou výzvou, radostí a potěšením. Lidé dávají velmi najevo svou radost, emocemi to tam srší a program bývá nabitý od začátku do konce. Ne jinak tomu bylo i tady. Hosty na Žofíně vítaly tančící víly, po tradičním evropském obřadu doprovodili tradiční hudebníci hosty do sálu, kde následoval obřad perský.

Menu mělo celkem 8 chodů, mezi každým chodem bylo vystoupení, o jehož produkci se postaral světoznámý Yemi a jeho tým. Hosté se nestačili divit, když tanečníci převlečení za číšníky "omylem" rozbili talíř, začali se hádat a posléze tančit. U některých stolů jsme měli posazené falešné hosty, kteří se pak zvedli a šli tanečníky doprovodit. Nakonec na parketu skončil téměř celý sál a to byl teprve první chod. Neuvěřitelná atmosféra...

A koho jsme tam ještě měli? Dvojníka Michaela Jacksona, Beyonce, latino show, nevěsta i ženich nacvičili každý speciální tanec. Show nám občas zpestřili perští hudebníci.

Po večeři jsme nakrojili obrovský dort a pokračovala kapela, která zahrála top hity od 60tých let do současnosti.

Byl to neuvěřitelný zážitek, který mne posunul zase o kus dále. Do té doby jsem netušila, že během tak krátké doby budu schopna dát dohromady svatbu a takovým programem, produkcí, nasvícením, květinami a dalším. Děkuji moc!

Spolupracovali :

Foto Ben Yew Stepan Mikuda Tomas Dittrich | Video Otash | Catering Zatisi catering | Saty Nuance | Produkce Yemi AD | Kapela Timbre music | Kvarteto Hudba na svatby | Harfa Hedvika Mousa Bacha | Hlídání dětí Andělín

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby