Sayaka &

Keven

Srpen 2014

Svatební obřad v chrámu Sv. Mikuláše

Hostina ve Villa Richter

Pár z Hong Kongu

Svatbu Sayaky a Kevena jsme organizovali před mnoha lety, ale dodnes ji považujeme za jednu z nejpodařenějších. Povoláním jsou architekt a designérka, takže nám bylo hned jasné, že tady se vyřádíme.

Nestává se často, že nám klienti říkali, ať navýšíme rozpočet na květiny, ale Sayaka nás o to požádala několikrát. A nejvíce nás potěšila, když řekla, že i když procestovali celý svět, Praha pro ně byla nejkrásnější a svatební fotografie a video bylo mnohem lepší než to, které jim udělal tým z Asie, který si přivezli sebou též.

Text, který byl uveřejněn na StyleMePretty:

Měli jsme to obrovské štěstí, že naše vysněná svatba se konala v jednom z nejromantičtějších míst světa, Praze. Plánovat svatbu přes oceán není jednoduché, ale naše skvěle pracující koordinátorka a brilantní tým dodavatelů umožnil přinést naši vizi k životu.

S Kevenem spolu žijeme již několik let a vysnili jsme si romantickou letní svatbu jen s nejbližšími přáteli. Do Evropy jsme přiletěli již několik týdnů předem, navštívili Londýn, Paříž a několik míst v Itálii. Bydleli jsme v těch nejkrásnějších hotelech, ale Praha naprosto předčila veškerá naše očekávání. Ubytováni jsme byli v hotelu Four Seasons, na obřad nám naše koordinátorka Andrea doporučila chrám Svatého Mikuláše a hostina potom následovala v překrásné Ville Richter.

Naše svatba byla nejkrásnějším dnem našich životů a za to jsme vděčni hlavně Andree. Ještě jednou díky!

Spolupracovali :

Foto Štěpán Vrzala | Květiny Inspirito | Kamera Profimovie

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby