Tereza &

Jakub

Září 2014

Svatební obřad v kapli zámku Valtice

Koktejl a oběd v Rendez Vous

Večeře a párty na zámku Valtice

Český pár

Terezka a její rodina mají vlastní catering, hotel a několik restaurací, takže v oboru je zcela kovaná. Kdysi byla družičkou jedné mé nevěsty, takže už věděla co může očekávat. A očekávání byla velká. Celá svatba se odehrávala 3 dny na Moravě, ale z Prahy jsme vezli většinu dodavatelů, což bylo logisticky docela náročné....A výsledek - posuďte sami...

K mému překvapení mne Jakub požádal o ruku na velmi romantickém místě na Moravě. Ačkoliv to bylo po čtyřletém vztahu, byla jsme velmi překvapena. Myslela jsem si, že mi chce ukázat vinici, kterou mi koupil. Je nezbytné říci, že takový dárek by asi nebyl nejvhodnější vzhledem k mé vytíženosti v Praze. Dnes tedy nevlastním vinici, ale mám nádherný prsten a skvělého manžela.

Jakub a já jsme tento den plánovali rok. Upřímně, plánovala jsme vše kolem. naštěstí jsem potkala Andreu, která mi velmi pomohla. Nikdy bych nevěřila, že zorganizovat svatbu bude tak náročné. Od začátku jsme si byli jisti místem - Valticemi a cateringem. Jelikož vlastníme cateringovou společnost a skvělé jídlo na svatbě bylo jediným přáním mého manžela, nemuseli jsme toto vůbec řešit. Další dodavatelé byli doporučeni Andreou a my jsme byli šťastni, že máme tak nádherné květinové dekorace a úžasné tiskoviny. Jednoduše řečeno, poznali jsme skvělé lidi, kteří nás provedli naší svatební cestou, včetně skvělého fotografa Petra. Jeho fotografie dokázali jak je talentovaný a unikátní umělec, byli jsme rádi, že s námi byl.

Dny před svatbou byly samozřejmě hektické, ale asi nejlepší bylo, jak byl svatební den v klidu. Moje organizátorka Andrea a všichni, kteří pracovali na naší svatbě, učinili den jednoduchým a bez jakéhokoliv stresu. Děkujeme moc. Myslím, že to byl první a poslední den, kdy jsem se cítila jako královna.

Moje rada dalším nevěstám - užijte si každičký den a věřte svému organizátorovi!

Spolupracovali :

Foto Petr Pělucha | Květiny Inspirito | Tiskoviny Decorista | Catering Český catering | Koktejly, barmani, DJ Deci | Dort, sladký bar Laskominy | MUA Bara by Beauty Bar  | Nábytek Partynabytek | Ubytování, předsvatební večer penzion Klaret

Také chcete mít svou vysněnou svatbu?

on Instagram

@andrea_hamanova_svatby